Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Nasz wybór to WordPress

projektowanie-stron-internetowych

Nasz wybór to WordPress!

Chciałbyś stworzyć stronę internetową, ale nie wiesz, jaki system wybrać? Poznaj system zarządzania treścią WordPress, w oparciu o który tworzymy najwspanialsze i najskuteczniejsze strony internetowe. Nie jest to oczywiście jedyny silnik, na jakim pracujemy, ale z pewnością jest naszym ulubionym. Dlaczego? Czas poznać jego najmocniejsze strony!
projektowanie-stron-internetowych

Personalizacja WordPressa

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, czyli CMS (ang. Content Management System), który pozwala Ci samodzielnie i niemalże bez kosztów stworzyć własną stronę internetową. WP daje Ci nieograniczone możliwości, o których przeczytasz tutaj. Możesz go do woli personalizować, czyli dostosowywać do swoich potrzeb, wykorzystując do tego darmowe szablony lub stworzyć wymarzoną stronę w oparciu o autorski i profesjonalny projekt graficzny.

Przyjazny panel zarządzania treścią

Obsługa panelu administracyjnego ma intuicyjny charakter, dlatego z łatwością można zmieniać układ stron i elementów, modyfikować treści, dodawać nowe oferty, podstrony czy moduły. W kokpicie można również śledzić i zarządzać komentarzami, obserwować ruch na stronie, dodawać nowych użytkowników swojej strony www i nadawać im różne uprawnienia. A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej, wystarczy, że zainstalujesz odpowiednią wtyczkę lub włączysz dodatkowe funkcje w ustawieniach.

Rozszerzalność

To ogromna zaleta systemu WordPress, dostępne w nim wtyczki spełnią niemal każde życzenie. Wiele wtyczek jest darmowych, wystarczy tylko ich umiejętna konfiguracja. Są też płatne rozszerzenia dla bardziej wymagających klientów. W obu przypadkach najlepiej poprosić o pomoc specjalistę, który doradzi, zainstaluje i skonfiguruje konkretne wtyczki. Daje to 100% pewności, że po drodze nie uszkodzą się żadne dane, a strona będzie nadal odpowiednio zabezpieczona. Wtyczką jest np. galeria zdjęć, blog, forum dyskusyjne, formularz kontaktowy, mapka dojazdowa i wiele innych. Na stronach internetowych od Tings najczęściej instalujemy takie wtyczki jak:
SmartCrawl Pro to wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego i wydajnego SEO WordPress. Jest wyposażony w wiodące w branży funkcje, takie jak:
  • Konfiguracja jednym kliknięciem
  • Automatyczne łączenie słów kluczowych
  • Generator map witryn
  • Ulepszone udostępnianie w mediach społecznościowych
  • Analizator treści
  • i wiele więcej
Elementor Pro – Kreator stron, który zapewnia wysokiej jakości projekty stron i zaawansowane możliwości, nigdy wcześniej nie spotykany w WordPress. Hustle – Email Marketing, Lead Generation, Optins, Popups – Hustle umożliwia łatwe powiększanie listy mailingowej lub wyświetlanie ukierunkowanych reklam w witrynie za pomocą wyskakujących okienek, opcji optycznych, slajdów, widżetów i skrótów.

Instalowanych przez nas wtyczek jest o wiele więcej. Sam WordPress ma ich ponad 54 tysiące. Nie o ilość jednak chodzi. Zbyt dużo wtyczek może spowalniać witrynę. Warto skonsultować się z profesjonalistą i wybrać te, które będą dla nas najbardziej funkcjonalne.

projektowanie-stron-internetowych

Bezpieczny

System WordPress dba o bezpieczeństwo naszej strony w sieci. Przede wszystkim mamy zapewnione darmowe aktualizacje oraz bezpieczną konfigurację. Użytkownicy są na bieżąco informowani o nowych aktualizacjach. Pełna lista zmian pojawia się na stronie WordPressCodex oraz w panelu administratora. Kolejnymi ważnymi elementami bezpieczeństwa są klucze szyfrujące i autoryzacyjne oraz ustawianie silnych haseł i podwójnej autoryzacji. Pozwala to na minimalizację ryzyka związanego z cyberatakiem. Warto w tym miejscu przypomnieć, że silne hasło składa się z minimum 10 znaków alfanumerycznych oraz specjalnych. Nie należy używać imion, nazwisk i innych oczywistych słów, lecz posługiwać się ciągiem losowo wybranych znaków. WordPress umożliwia również integrację z systemami zabezpieczeń, które chronią stronę www przed wirusami i atakami, a także obsługuje certyfikat SSL. Wartą uwagi jest również aplikacja WAF – Web Application Firewall, która analizuje ruch na stronie i podejmuje odpowiednie akcje, gdy zachodzi taka konieczność.

Ułatwia pozycjonowanie i marketing

Oprogramowanie WordPress jest również przyjazne dla wyszukiwarek. Oferuje ono narzędzia do analizy ruchu na stronie internetowej oraz zachowań konsumenckich, co znacznie ułatwia wdrażanie kampanii marketingowych. Na poziomie WP można tworzyć szablony e-mail oraz ustawiać ich automatyczną wysyłkę (jeśli szukasz dodatkowych możliwości związanych z automatyzacją, z pewnością zainteresuje Cię artykuł Marketing automatyczny). Dodatkowo, warto poznać takie funkcje WordPressa jak: funkcja wdrożenia metadanych dla wszystkich stron, osobnych metadanych dla wszystkich kategorii i podkategorii, przyjaznych adresów URL czy też automatycznego generowania mapy strony. Te wszystkie elementy sprzyjają optymalizacji strony internetowej pod kątem SEO oraz SEM.

Integracja z mediami społecznościowymi

Prowadzenie profili firmowych w social mediach, tj. na Facebooku, Google+, na Instagramie czy na Twitterze to obowiązek w dzisiejszych czasach. To nie tylko darmowa forma reklamy, ale również niewyczerpane źródło możliwości nawiązywania kontaktów z klientami i budowania z nimi relacji. Integracja z social mediami pozwala na automatyczną publikację linków do wpisu na WordPressie, oznaczanie znajomych w postach, dodawanie reakcji ,,lubię to” i ,,udostępnij” na stronie internetowej, dodawanie funkcji komentarzy czy utworzenie paska rekomendacji, dzięki któremu odwiedzający będą mogli umieścić informacje na swoich prywatnych profilach.

WordPress to potężny system o niekończących się możliwościach. Najważniejsza jest umiejętność odpowiedniego wykorzystania ich na swojej stronie internetowej. Tings to zespół specjalistów w tej dziedzinie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości, doradzimy, jakie wtyczki wybrać i pomożemy Ci zabezpieczyć Twoją stronę w sieci. Porozmawiajmy i wspólnie stwórzmy stronę www idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.