Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Cześć

Miło Cię widzieć.

Znajdziesz tu kilka najważniejszych faktów dotyczących mojego podcastu. PolskiMarketing.com

Dlaczego “Konkretnie o marketingu”?

Zawsze się kierowałem słowami ” jakość wyższa niż cena ” i od tego rozpocznę ten zdanie 🙂 Rynek aż huczy od publikacji w temacie marketingu, które często nie wnoszą nic nowego albo ślizgają się jedynie po powierzchni określonego zagadnienia. Wychodząc naprzeciw tym ograniczeniom, stworzyłem podcast i kanał na youtubie, które dostarczać Wam będą solidnej dawki wiedzy połączonej z praktycznymi przykładami.

Dlaczego to właśnie ode mnie macie się nauczyć czegoś sensownego?

Moje referencje wynikają nie tylko z wieloletniego doświadczenia w obszarze sprzedaży, lecz przede wszystkim zasadzają się na pozytywny odbiorze mojej edukacyjnej działalności. Feedback, jaki otrzymywałem po moich szkoleniach czy artykułach to bardzo często słowa w stylu: “wreszcie konkrety”, “było mięso” itd. Dlatego to właśnie komunikacja z wami stanowi dla mnie motor do tworzenia treści i video.

Czym jest dla mnie idea polskiego marketingu?

PolskiMarketing oznacza wszystkie działania, które przybliżają nas do klienta. Muszą być one celowane oraz zgodne z zasadą fit, czyli, innymi słowy, niepotrzebne skreślić. Dlatego do zapewnienia sukcesu każdej działalności należy planować wszystko tak, żeby nie mieć niepotrzebnego bagażu dodatkowych obowiązków.

O czym będziecie mogli się dowiedzieć?

Treści, jakie będę przekazywał, są esencją mojej wiedzy zebranej na podstawie długoletniego doświadczenia. Będziecie mogli rozwinąć swoje kwalifikacje w szerokim obszarze: od biznesu w ecommerce przez copywriting po wybór CMS. Moja działalność powstała po to, żebyście nauczyli komunikować się ze swoimi klientami, ponieważ właściwa komunikacja jest nośnikiem sukcesu i rozwoju każdej firmy.

Czym się kieruję?

Idę z duchem podejścia Alberta Einsteina wyrażonego w następującej myśli „Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”. Dlatego w tworzonych przeze mnie treściach stawiam na autentyczność i zrozumiały język dostosowany do każdego.

I taki jest nasz podcast. Stąd jego nazwa. Zapraszam.
Marcin Boczkowski

Słuchaj też na popularnych platformach:

FIT MARKETING

Natomiast jeżeli jeszcze się nie znamy, to…

Prowadzę również szkolenia. Na sali online spędziłem już ponad 6 000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów głównie w zakresie sprzedaży na zimnym leadzie. Tzw Cold Calling.

Jestem również Autorem takich marek jak, Pracujznami.com, Tings.

To do mnie inne firmy wysyłają swoich pracowników, by stworzyć im idealne produkty z zakresu stron czy sklepów internetowych, wypromować ich produkty w social mediach, czy po prostu opakować ich biznes w internecie pod klucz.

Znajdziesz mnie również na Youtube, Facebooku i Instagramie, gdzie zamieszczane są regularnie treści na temat marketingu.

Gdzie możecie mnie znaleźć?

Obecnie realizuje się w sieci! Youtube, Facebook, Tik Tok to platformy, na których możecie mnie znaleźć. Regularnie zamieszczam tam treści na temat marketingu, korzystając z różnorodnych form przekazu: tekstów, grafik, wykładów czy filmików.

 

Żyjemy w świecie, który zasadza się na usługach. Sprzedajemy produkty i kupujemy te oferowane przez innych. Jeżeli zastanawiacie się jak w gąszczu tylu ofert wybić się na prowadzenie, to trafiliście w idealne miejsce. Zaufajcie mojemu doświadczeniu i pozwólcie swojej działalności na rozwój i długofalowy sukces!

Nasze Kanały na Social Mediach
marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.