agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Cześć

Miło Cię widzieć.

Znajdziesz tu kilka najważniejszych faktów dotyczących mojego podcastu. PolskiMarketing.com

Dlaczego “Konkretnie o marketingu”?

Zawsze się kierowałem słowami ” jakość wyższa niż cena ” i od tego rozpocznę ten zdanie 🙂 Rynek aż huczy od publikacji w temacie marketingu, które często nie wnoszą nic nowego albo ślizgają się jedynie po powierzchni określonego zagadnienia. Wychodząc naprzeciw tym ograniczeniom, stworzyłem podcast i kanał na youtubie, które dostarczać Wam będą solidnej dawki wiedzy połączonej z praktycznymi przykładami.

Dlaczego to właśnie ode mnie macie się nauczyć czegoś sensownego?

Moje referencje wynikają nie tylko z wieloletniego doświadczenia w obszarze sprzedaży, lecz przede wszystkim zasadzają się na pozytywny odbiorze mojej edukacyjnej działalności. Feedback, jaki otrzymywałem po moich szkoleniach czy artykułach to bardzo często słowa w stylu: “wreszcie konkrety”, “było mięso” itd. Dlatego to właśnie komunikacja z wami stanowi dla mnie motor do tworzenia treści i video.

Czym jest dla mnie idea polskiego marketingu?

PolskiMarketing oznacza wszystkie działania, które przybliżają nas do klienta. Muszą być one celowane oraz zgodne z zasadą fit, czyli, innymi słowy, niepotrzebne skreślić. Dlatego do zapewnienia sukcesu każdej działalności należy planować wszystko tak, żeby nie mieć niepotrzebnego bagażu dodatkowych obowiązków.

O czym będziecie mogli się dowiedzieć?

Treści, jakie będę przekazywał, są esencją mojej wiedzy zebranej na podstawie długoletniego doświadczenia. Będziecie mogli rozwinąć swoje kwalifikacje w szerokim obszarze: od biznesu w ecommerce przez copywriting po wybór CMS. Moja działalność powstała po to, żebyście nauczyli komunikować się ze swoimi klientami, ponieważ właściwa komunikacja jest nośnikiem sukcesu i rozwoju każdej firmy.

Czym się kieruję?

Idę z duchem podejścia Alberta Einsteina wyrażonego w następującej myśli „Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”. Dlatego w tworzonych przeze mnie treściach stawiam na autentyczność i zrozumiały język dostosowany do każdego.

I taki jest nasz podcast. Stąd jego nazwa. Zapraszam.
Marcin Boczkowski

Słuchaj też na popularnych platformach:

FIT MARKETING

Natomiast jeżeli jeszcze się nie znamy, to…

Prowadzę również szkolenia. Na sali online spędziłem już ponad 6 000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów głównie w zakresie sprzedaży na zimnym leadzie. Tzw Cold Calling.

Jestem również Autorem takich marek jak, Pracujznami.com, Tings oraz Polskimarketing.com

To do mnie inne firmy wysyłają swoich pracowników, by stworzyć im idealne produkty z zakresu stron czy sklepów internetowych, wypromować ich produkty w social mediach, czy po prostu opakować ich biznes w internecie pod klucz.

Znajdziesz mnie również na Youtube, Facebooku i Instagramie, gdzie zamieszczane są regularnie treści na temat marketingu.

Gdzie możecie mnie znaleźć?

Obecnie realizuje się w sieci! Youtube, Facebook, Tik Tok to platformy, na których możecie mnie znaleźć. Regularnie zamieszczam tam treści na temat marketingu, korzystając z różnorodnych form przekazu: tekstów, grafik, wykładów czy filmików.

 

Żyjemy w świecie, który zasadza się na usługach. Sprzedajemy produkty i kupujemy te oferowane przez innych. Jeżeli zastanawiacie się jak w gąszczu tylu ofert wybić się na prowadzenie, to trafiliście w idealne miejsce. Zaufajcie mojemu doświadczeniu i pozwólcie swojej działalności na rozwój i długofalowy sukces!

Nasze Kanały na Social Mediach
marcin

Zostaw kontakt, oddzwonimy do Ciebie!

do 20 sekund :)