Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021

Naszą największą zaletą jest zespół.
Kreatywni, ambitni, precyzyjni

projektowanie-stron-internetowych

Tings to nowoczesna agencja interaktywna z Warszawy, działająca kompleksowo na terenie całej Polski i nie tylko! Tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony www, e-sklepy, portale internetowe oraz szeroko pojętą identyfikację wizualną. Specjalizujemy się również w programowaniu specjalistycznych konfiguratorów produktów, tj. okna, rolety, lustra, wydruki wielkoformatowe itp. Pomagamy też we wdrożeniu systemów marketingu automatycznego oraz CRM, pozwalających na wielopłaszczyznowe zarządzenie firmą. W skrócie, dostarczamy szeroki wachlarz narzędzi do skutecznego rozwijania marki w Internecie. Pierwsze rozwiązania dla sprzedaży tworzyliśmy już w 2009 roku.

Przez te wszystkie lata opracowaliśmy doskonały system współpracy z naszymi Klientami, który pozwala na dostarczenie najskuteczniejszych rozwiązań w jak najkrótszym czasie. Nasza oferta jest elastyczna i stale poszerzana. Możesz mieć pewność, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. I jeszcze więcej!

Tings to my!

Tworzymy mistrzowski Zespół w oparciu o fundamentalne wartości oraz przejrzyste zasady pracy.

Efektem naszych działań są profesjonalne, nowoczesne i zawsze dopracowane projekty. Poznaj nas!

projektowanie-stron-internetowych

Marcin

Odpowiedzialny za marketing i sprzedaż

SŁOWO KLUCZ

Człowiek – wizja. W sekundę zmienia myśli w konkretne działania. Wydobywa ze współpracowników to, co najlepsze, sam nieustannie się rozwijając. Zawsze profesjonalny, skuteczny i pomocny. Kocha to co robi i wyraźnie ma do tego biznesu żyłkę!

Przemek

Odpowiedzialny za marketing i sprzedaż

SŁOWO KLUCZ

Kreatywny, precyzyjny i zaangażowany w każdy proces. Minimalista. Wizjoner. Zamienia pomysły swoje i klientów w dochodowe produkty. Scala zespół, buduje standardy – jest wszędzie !  

projektowanie-stron-internetowych

Paulina

Wspiera Klientów i cały Zespół

SŁOWO KLUCZ

Gdy w trakcie realizacji zlecenia pojawiają się dodatkowe pytania czy wątpliwości, wszyscy walą jak w dym do Pauliny. Jest zorganizowana, skupiona i profesjonalna. Praca z nią to sama przyjemność!

Adam

Adam

Nadzoruje proces realizacji zamówień

SŁOWO KLUCZ

Czuwa nad każdym zleceniem jak wilk nad swoim stadem. Z uśmiechem podchodzi do nowych wyzwań. Jest dokładny, stanowczy i rzetelny, a do tego ciągle się rozwija i podnosi standardy pracy całego Zespołu.

Izabela

Tworzy niepowtarzalne projekty

SŁOWO KLUCZ

Poczucie estetyki, kreatywność, pasja – to cechy charakterystyczne dla projektów Izy. W swoje realizacje wkłada całe serce. Po mistrzowsku zgrywa wizję Klientów z własną, czego efektem są nowoczesne realizacje i ich zadowoleni właściciele.

Regina

Regina

PM – Główny Developer 

SŁOWO KLUCZ

Podobno nie można być wszędzie, ale jej się to udaje. Być może ma to naturalnie zaprogramowane, bo programistyka to jej druga specjalność. Dzięki umiejętnemu dowodzeniu pracą całego Zespołu, nawigowane przez nią projekty realizowane są terminowo i z dbałością o każdy szczegół.

Marysia

Copywriterka

SŁOWO KLUCZ

Słowa to jej żywioł. Lekkie pióro łączy z solidnością wykonania i skutecznością efektów pracy. Choć teksty, które pisze, Klienci czytają na ekranach, to można powiedzieć, że zawsze od deski do deski. Słowo honoru!

Marek

Programista

SŁOWO KLUCZ

Niestraszne są mu działania na pierwszym froncie, dlatego front-endy tworzonych przez niego stron WWW są wymuskane do perfekcji. A że kody zaplecza również pozostają mu posłuszne – nasi Klienci mogą się cieszyć realizacjami, które są responsywne, funkcjonalne i bezbłędne.
projektowanie-stron-internetowych

Pracujznami.com

Pracuje jakościowo i skutecznie

SŁOWO KLUCZ

Uśmiechnięty i pomocny. OS&M ma zawsze kreatywne pomysły. Tutaj niemożliwe nie istnieje! Zespół zawsze znajdzie satysfakcjonujące rozwiązanie, a jeśli nie ma jeszcze takiego na rynku, stworzy je od podstaw.

Rekomendacje Klientów

tanie strony www
tanie strony www

Masz pomysł na projekt?
Opowiedz nam o nim!

strony www Telefon
Telefon:
511-474-708
strona www email
Hotmail:
biuro@tings.pl

Czym właściwie zajmuje się agencja interaktywna?

Zdecydowanie coraz więcej osób korzysta z usług agencji interaktywnej. Zadaniem tego typu agencji jest przede wszystkim budowanie wizerunku marki w Internecie, ale również prowadzenie działań reklamowych. Agencja reklamowa ma szeroki zakres usług, najczęściej jednak podejmują się tworzenia stron internetowych, projektowania serwisów i sklepów internetowych, prowadzenia kampanii internetowych Google Ads. Do ich zadań należy także dokonywanie audytów stron internetowych, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obrębie Internetu, ale również pozycjonowanie stron internetowych oraz budowanie wizerunku firmy w social media.

Jak działa marketing internetowy?

Jeśli nadal myślisz, że marketing w Sieci nie ma znaczenia, to możesz się mylić! Cały proces marketingowy jest dokładnie przemyślaną strategią, której to działania mają przynieść określone skutki. Jej celem w głównej mierze jest dotarcie do jak największego grona potencjalnych odbiorców. To całe działanie pozwala na sprawną realizację danej strategii oraz zdobycie jak największej liczby klientów i sprzedaży produktów lub usług – to z kolei przekłada się oczywiście na zyski.

Jakie korzyści przynoszą działania agencji interaktywnej?

Agencja kreatywna posiada sztab ludzi specjalizujących się w tej dziedzinie i wie, w jaki sposób postępować, by strona internetowa była jak najczęściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. Nie musisz się martwić o prowadzenie strony internetowej, prowadzeniem social media oraz wszelkimi działaniami reklamowymi, ponieważ agencje interaktywne są przeszkolone w tym kierunku i z pewnością dobrze zajmą się każdym działaniem w obrębie Twojej firmy. Kreatywna agencja tworzy również strony internetowe, które zawierają elementy przyciągające potencjalnych klientów. Strona www, która tworzona jest przez agencję reklamową, osiąga większe zyski, ponieważ pracownicy doskonale znają się na tej branży.

Jaki cel ma kampania reklamowa?

Celem kampanii reklamowych jest wywołanie określonych reakcji wśród odbiorców. Służy przede wszystkim temu, by przekonać klientów do zakupu danego produktu. Cały ten proces powinien być monitorowany przez całkowity czas realizacji. Coraz częściej wdraża się ją za pomocą mediów społecznościowych, ponieważ ich zasięg jest bardzo szeroki, przez co kampania przynosi duże zyski. Prawie każda agencja kreatywna posługuje się złożonym procesem wdrażania kampanii reklamowych.

Czym się zajmujemy?

Tings jest agencją interaktywną, która pomaga od 2009 roku wielu firmom osiągnąć sukces w Internecie. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych, ale również dodatkami do stron www oraz identyfikacją wizualną. Nasza firma stawia na profesjonalny Branding, czyli budowanie marki. To działania, które składają się z doboru odpowiedniej nazwy marki, stworzenia unikalnego logo, zastosowania chwytliwego hasła reklamowego, umieszczania ciekawych treści na stronie internetowej. Uważamy, że identyfikacja wizualna ma duże znaczenie w zdobyciu potencjalnych klientów. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że całe działanie marketingowe jest procesem długotrwałym, który wymaga cierpliwości i czasu. Dzięki identyfikacji wizualnej możemy zinterpretować markę i w odpowiedni sposób dotrzeć do zmysłów klienta. Tworzymy strony internetowe, do których można dodać kolejne podstrony, a także różne nowe funkcje i moduły. Uważamy, że strona www powinna być nowoczesna i profesjonalna. Odznaczamy się wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możesz nam zaufać. Wiemy, w jaki sposób wdrażać działania reklamowe w mediach masowych, które pozwolą na wzrost sprzedaży produktów lub usług firmy. Nasi pracownicy potrafią także stworzyć takie strony internetowe, które w jakiś sposób przyciągną użytkowników. Stworzymy taką stronę internetową, by spełniła Twoje wszelkie oczekiwania. Nasza Agencja Kreatywna Warszawa od tylu lat realizuje różnorodne projekty z ogromnym zaangażowaniem i starannością, by pomóc naszym klientom osiągnąć wymarzony sukces!

Agencja Reklamowa Warszawa – najlepsze miejsce na tego typu działalność!

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, co pozwala na łatwy dojazd do nas. Już wiesz, czym zajmuje się agencja interaktywna Warszawa – specjalnością firmy Tings jest szeroko pojęty marketing w Internecie. Realizujemy zlecenia dla klientów z Warszawy i nie tylko. W razie wszelkich wątpliwości i pytań można skontaktować się z nami poprzez adres mailowy lub infolinię, ale także bezpośrednio w firmie. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie. Dzięki temu, że znajdujemy się od 11. lat na rynku, mamy ogrom doświadczenia, który wykorzystujemy w codziennej pracy, a więc zachęcamy do kontaktu!

Zostaw nam swoje dane a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.