Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

WooCommerce – wtyczka sklepowa WordPressa

WooCommerce – wtyczka sklepowa WordPressa

WooCommerce – wtyczka sklepowa WordPressa

Chciałbyś otworzyć swój sklep interentowy, ale nie wiesz jaką platformę wybrać? Możliwości na rynku jest bardzo dużo. Jedną z nich jest wtyczka WooCommerce – darmowe rozszerzenie systemu zarządzania treścią WordPress. To idealne rozwiązanie dla mniejszych e-sklepów z niedużą ilością produktów, których obsługa nie wymaga zaawansowanego systemu sklepowego jakim jest już np. PrestaShop czy Magento2. Dlaczego WooCommerce jest tak cenionym na rynku rozwiązaniem? Jakie są zalety, a jakie wady prowadzenia sklepu internetowego w oparciu o WooCommerce?

WooCommerce – wtyczka sklepowa WordPressa
WooCommerce jest PROSTY W OBSŁUDZE

To jedna z najbardziej cenionych zalet tej wtyczki. A wszystko oczywiście za sprawą panelu zarządzania treścią CMS WordPress, o którym więcej informacji znajdziesz w artykule Nasz wybór to WordPress!. W kokpicie z łatwością wprowadzisz nowe produkty oraz zautomatyzujesz ich wysyłkę, dodasz kupony i rabaty, ustawisz ciekawe promocje, skonfigurujesz osobną sprzedaż dla różnych krajów, obliczysz koszty wysyłki w zależności od adresu nabywcy czy wdrożysz szybkie bramki płatności. Ponadto, system pozwala na intuicyjne zarządzanie stanem magazynowym, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zapomnisz o zamówieniu jakiegoś produktu. Gdy któryś z nich się będzie kończył, szybko otrzymasz o tym powiadomienie na swój adres mailowy. Dodatkowo, masz możliwość wygenerowania szczegółowych raportów razem z analizą statystyk sprzedaży i częstotliwości odwiedzin na stronie Twojego sklepu internetowego. Dobrze wykorzystana wiedza z raportów może okazać się bezcenna w prowadzeniu biznesu on-line.

WooCommerce jest ROZSZERZALNY

Sama wtyczka WooCommerce wprowadza do naszego sklepu szeroki wachlarz możliwości. Ale, tak jak i cały WordPress, tak i WooCommerce jest niesamowicie elastyczny i pozwala na wprowadzenie dodatkowych funkcjonalności. Naszym zdaniem najciekawszymi z nich są: kupony zniżkowe, śledzenie przesyłek, integracja ze sklepem Amazon, płatności zewnętrzne tj. Przelewy24, system subskrypcji oparty na comiesięcznych płatnościach, rezerwacja terminów na usługi, dobrowolne dotacje, automatyzacja wysyłki kurierskiej i wiele innych. Jeśli interesuje Cię jakaś szczególna funkcja w Twoim sklepie, zapytaj nas. Wszystkie rozwiązania WordPressa i WooCommerce mamy w małym paluszku i na pewno zaproponujemy coś, co spełni Twoje oczekiwania.

WooCommerce – wtyczka sklepowa WordPressa
WooCommerce jest POPULARNY

Jest to ogromną zaletą, ponieważ stosunkowo łatwo znaleźć specjalistę, który pomoże nam wdrożyć i skonfigurować wtyczkę sklepową, a w razie trudności, pomoże w rozwiązaniu bieżących problemów. Nasz Zespół gwarantuje wsparcie o każdej porze dnia i nocy aż do miesiąca po oddaniu projektu. Co więcej, pomagamy Ci wystartować i organizujemy szkolenie z naszym programistą, który wprowadzi Cię w „najciemniejsze zaułki” Twojego sklepu. Szkolenie jest nagrywane, żebyś w każdej chwili mógł do niego wrócić oraz przekazać je swoim pracownikom.

WooCommerce, czy to opcja dla każdego?

Planując założenie sklepu WordPress z WooCommerce trzeba też wziąć pod uwagę pewne ograniczenia dotyczące wydajności systemu. Jeśli chcesz otworzyć sklep z niewielką ilością produktów jak miód czy rękodzieła to WooCommerce sprawdzi się znakomicie. Jednak gdy w grę wchodzi sklep o większym rozmachu, który oferuje powyżej 10 tysięcy produktów, a ich ilość wciąż rośnie, warto podejść do sprawy z perspektywą długoterminową i zainwestować w bardziej zaawansowany silnik, np. PrestaShop czy Magento.

WooCommerce jest wtyczką o ogromnych możliwościach, cenioną za swoją elastyczność, łatwość obsługi, bezpieczeństwo i ogólnodostępność. Jednak nie spełni swojej roli tak dobrze jak np. PrestaShop, gdy planujemy sprzedawać bardzo dużą liczbę produktów. Warto na samym początku dobrze przemyśleć decyzję o wyborze silnika pod sklep internetowy oraz w razie wątpliwości poprosić o radę specjalistów. Pamiętaj, że nasz Zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji!

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.