agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Strona Internetowa – Podstawa reklamy biznesu

Spis treści

Reklama firmy, jest bardzo istotną kwestią.
Wielu osobom, wydaje się,  że to przecież takie proste, takie łatwe. Nic bardziej mylnego. Prezentacja tego, co sprzedajemy, jakie udostępniamy usługi jest bardzo istotną kwestią. Z prostej przyczyny. Bez Klientów nasza firma nie generuje zysków, więc nie daje nam dochodów, a niestety rachunki same się nie opłaca, wypłaty dla pracowników nie rosną na drzewach.

Jest wiele możliwości reklamy, jednak dzisiaj skupmy się na promocji poprzez stronę internetową. W dobie Internetu, jest to najprostszy sposób pozyskania Klientów. Łatwo, szybko i ogólnie dostępne.

Jak wszyscy wiemy, ludzie są wzrokowcami, dlatego prosta, ale przyciągająca wzrok grafika to podstawa.  Tings w swojej ofercie „Profesjonalna strona internetowa” posiada pakiet gwarantujący zadbanie o wystrój naszej strony internetowej dopasowanej do potrzeb Klientów. Od pierwszej strony po galerię. W myśl tego, aby jak najlepiej przedstawić sprzedawane przez naszą firmę produkty oraz oferty.
Klienci, często zainteresowani są tym, jak nasza firma wygląda, zatem krótka informacja na ten temat i zdjęcie ją prezentujące zaspokoi ciekawość.  Taka informacja powinna pojawić się w miejscu wygodnie dostępnym. Przeważnie jest to strona główna, tudzież zaznaczona w wyrazisty sposób zakładka o firmie. W podobny sposób można zareklamować usługi czy oferty. Czasami mniejsza ilość tekstu w połączeniu z ciekawym ujęciem potrafi zdziałać cuda. Pobudza wyobraźnię oraz ciekawość, która działa, w tym momencie na naszą korzyść. Ciekawy Klient to taki, który prędzej się nami zainteresuje niż taki, który tylko machnie przysłowiowo ręką.  Na tym, właśnie ma polegać promocja naszej działalności. Na przyciąganiu takich osób uderzając świadomie w ich psychikę.

Galerie, w których pokazujemy nasze przedsięwzięcia, nie tylko zdjęcia, ale grafiki, czy fragmenty tekstów powinny zawierać tylko konkretne informacje. Bez, przysłowiowego lania wody. Klienta nie interesują, kiedy dane zlecenie zostało wykonane, lecz w jakim czasie, dla kogo (co wbrew pozorom, jest bardzo istotne, ale o tym opowiem zaraz), jakiego sprzętu użyliśmy, jeśli z takowego korzystaliśmy, z jakich programów. To, są najważniejsze informacje, które pozwalają wykreować Klientowi nasz obraz. Przychodząc do nas, chcą w nas widzieć profesjonalistów, dlatego Tings stawia na takowy. Powierzając stworzenie firmy internetowej osobom, jakie znają się na swoim fachu wiesz, że nie zostaniesz wprowadzony na manowce. A jak wiemy, w dobie Internetu i sytuacji z korona wirusem, można natrafić na wielu oszustów, którzy korzystają z naiwności Klientów.

Wraz z rozwojem firmy, strona internetowa również się rozrasta. Dlatego, w pakiecie Profesjonalna strona internetowa można dowiedzieć się, że nasza strona nie zacznie przypadkiem działać tak, jak nie powinna. Kodowanie html5/css3 w połączeniu z WordPressem gwarantuje sprawne i niezawodne działanie strony.
Pakiet, umożliwia także rozbudowywanie strony pod względem potrzeb. Potrzeba dodać podstronę lub moduł, w którym Klienci będą mogli zostawić swoją opinię? Żaden problem. Tym bardziej, że zdanie Klientów ma bardzo duże znaczenie na rozwój firmy czy budowanie jej dobrego imienia. Mowa tutaj o tak zwanym promowaniu usług znajomym czy bliskim osobom z rodziny. Nawet, jeśli z naszego grona nikt się na to nie skusi, to zawsze trafi się ktoś spoza kręgu. Ta zaś, zadowolona z naszych usług poleci nas dalej. Renoma firmy sama się będzie budować na zasadzie telefonu. Nie, nie tego głuchego, chociaż zdarza się, że ludzie potrafią dodać nieco więcej od siebie, jeśli coś im się podoba, byle tylko namówić kogoś  do swoich racji czy przekonań. To z kolei działa na naszą korzyść, bo Klienci sami do nas przychodzą, bo usłyszeli, że kolega kolegi polecił. Warto tutaj zaznaczyć, że znowu mamy styczność z ciekawością, o której wspomniałam wcześniej. Tak, sprzedaż i promocja naszej firmy i jej usług to coś, w rodzaju psychologii, która trzeba tak wykorzystać, aby obie strony otrzymały złote jabłko.
Tutaj właśnie, pozwolę sobie wrócić do tego, co pisałam w jednym z poprzednich akapitów. Dla kogo pracowaliśmy. Im, bardziej prestiżowa osoba i znana osoba, tym ludzie chętniej będą do nas przychodzić. To jak w sytuacji, kiedy jakaś gwiazda kupuje część garderoby w jakimś sklepie. Chcąc poczuć ten prestiż wynikający z tego, że dana firma obsługiwała słynną osobę, Klienci będą chętniej nabywać towary i usługi. Chodzi tutaj o te słynne, a wiesz bo ja kupiłam sobie sukienkę w sklepie, w którym ubiera się Britney Spears czy Eminem. Podobnie, będzie z naszą firmą i tym co sprzedajemy.
Jak widzicie, niby drobna informacja, a ile potrafi zdziałać.

Tings, w swojej ofercie profesjonalna strona internetowa oferuje także możliwość nagrywania szkoleń, jeśli takowe organizujemy. Pamiętajmy, żeby i tutaj również ograniczyć się do minimum. Im więcej rzeczy do zapamiętania, tym szybciej człowiek się nudzi. Zatem, warto przemyśleć stworzenie krótkich filmików z najciekawszymi momentami ze szkoleń i co najważniejsze, nie tworzyć wszystkiego według scenariusza. Ludzie chcą widzieć jak faktycznie wygląda dane szkolenie, bo jeśli się zawiodą, mogą więcej do nas nie wrócić i nie poleca naszych usług dalej. Oryginalność i brak zakłamania jest bardzo istotny.
To samo, tyczy się treści internetowych na stronie. Dlatego, dostajemy wsparcie specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem takich treści. Zgodnie z wytycznymi, jakie otrzymają.

Warto też zapamiętać, że pakiet Profesjonalna strona internetowa zawiera przyjazne SEO, które umożliwia łatwe i wygodne pozycjonowanie w Google. Co, również jest istotne przy promocji firmy. Im, wyżej w pozycji w wyszukiwarce, tym szybciej trafimy na Klientów, którzy są w potrzebie.

Podsumowując, prowadzenie strony internetowej, nawet dla małej firmy czy zakładu jest dość przydatne. Profesjonalnie stworzona będzie sama działać i przyciągać Klientów, a my zapełnimy swój portfel, z którego będziemy mogli przeznaczyć kwotę na dobrą czekoladę, aby osłodzić sobie nasz mały sukces.

Aneta Wyszyńska

 

Produkt: https://tings.pl/produkt/profesjonalna-strona-internetowa/
Źródło grafiki: https://pixabay.com/pl/photos/wordpress-blogi-pi%C5%9Bmie-wpisuj%C4%85c-923188/

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2021.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.