Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Profesjonalne strony www – dlaczego nie mogą być tanie?

Profesjonalne strony www – dlaczego nie mogą być tanie?

Masz swoją firmę i teraz przyszedł czas na wystartowanie z własną stroną internetową? To całkiem rozsądny krok! Internet jest obecnie głównym źródłem informacji, dlatego Twoja marka zdecydowanie powinna się tam znaleźć. Jednak za profesjonalne strony www czasami warto zapłacić więcej. Dlaczego?

Idealna strona www

Szukając agencji, która wykona zlecenie zaprojektowania strony internetowej, nierzadko można trafić na firmy, które ogłaszają się jako „szybkie i tanie”. Tylko czy tanio i szybko znaczy dobrze? Niestety, jak pokazuje praktyka, z tym bywa różnie… 

Profesjonalne strony www muszą być wykonane dobrze i solidnie. Dlatego na takiej usłudze nie powinniśmy oszczędzać.  Jeżeli jest inaczej, trzeba się spodziewać kosztów ukrytych. Po skorzystaniu z taniej oferty agencji specjalizującej się w ekspresowych usługach za niedługo będziemy zmuszeni przeznaczyć część środków na „łatanie dziur” i poprawianie błędów na bieżąco. Nierzadko okazuje się, że tracimy w ten sposób czas i pieniądze, albo że musimy wydać jeszcze więcej na poprawki niż kosztowałoby zlecenie wykonania strony profesjonalnej firmie.

 

Jakie wady mają szybkie i tanie strony www?

Do najczęstszych błędów, jakie można odnaleźć na źle wykonanych stronach internetowych należą:

  • brak wersji responsywnej, brak lub słaba jakość wersji mobilnej,
  • brak intuicyjnej nawigacji,
  • ubogi design, 
  • trudne w realizacji wprowadzanie ewentualnych modyfikacji i poprawek.

 

Jak odróżnić profesjonalne strony www od tych niefunkcjonalnych?

Strona internetowa jest wizytówką firmy. Dlatego musi być wykonana perfekcyjnie. Profesjonalne strony www są pośrednikiem w kontaktach firmy z Klientem – można powiedzieć, że dobra strona sprzedaje ZA klienta. W związku z tym odpowiednie inwestowanie i troska o wygląd strony internetowej powinny być priorytetem ich właścicieli.

Strona www jest nie tylko kreacją marki w Internecie, ale służy także pozyskiwaniu nowych klientów, realizowaniu strategii marketingowych czy biznesowych. Dlatego od jej zaprojektowania wiele zależy. Im strona bardziej nakierowana na swobodę poruszania się, dostępność i intuicyjność, tym większe prawdopodobieństwo zwiększonej liczny odwiedzin. 

Posiadając starannie wykonaną stronę internetową, zaczynasz drogę do kreowania właściwego wizerunku własnej firmy. Profesjonalne strony www zwiększają wiarygodność marki. Ten element jest bardzo ważny, zwłaszcza, jeżeli zależy nam na pozyskiwaniu nowych zasobów. 

Odpowiednie podejście agencji do Klienta gwarantuje stworzenie strony internetowej, dzięki której postawione cele marketingowe czy biznesowe z łatwością zostaną osiągnięte.

Profesjonalna strona internetowa – główne cechy

Jaka więc powinna być idealna strona? Przede wszystkim:

  • łatwa i prosta w obsłudze, 
  • intuicyjna, 
  • estetyczna, mieć ciekawy i oryginalny design. 
  • powinna posiadać wersję responsywną,

Na koniec zapamiętaj! Jeżeli Twoje zlecenie zostanie wykonane szybko i tanio – to nie może być wykonane dobrze. Jeśli natomiast będzie zrealizowane tanio i dobrze – to niestety, ale nie będzie miało ekspresowego terminu. Istnieje natomiast możliwość wykonania dobrej strony w krótkim czasie – taką możliwość dają nam strony www oparte na szablonach. Z jednej strony pozwala nam to skrócić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na projektowanie strony od zera, z drugiej mnogość szablonów daje naprawdę duże pole do kreatywności. Warto rozważyć również taką opcję! 

 

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.