Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Strona internetowa w abonamencie – dlaczego warto?

Strona internetowa w abonamencie

Strona internetowa w abonamencie
– dlaczego warto?

Chciałbyś mieć swoją stronę internetową, ale ciągle brakuje Ci na nią pieniędzy? W Tings wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i proponujemy Ci rozłożyć jej koszt na 24 raty.

Oferujemy 3 pakiety abonamentowe, o których przeczytasz dokładnie tutaj lub na stronie https://tings.pl/usluga/profesjonalna-strona-www-na-raty. W zależności od Twoich potrzeb, możesz rozłożyć na raty stronę www landing page, profesjonalną stronę internetową do 6 podstron lub do 10 podstron z wtyczką sklepową Woocommerce. Pojawia się jednak pytanie czy warto brać pod uwagę zakup strony internetowej w abonamencie? W artykule postaramy się na to pytanie odpowiedzieć i przedstawić kilka argumentów, które być może okażą się pomocne przy zakupie odpowiedniej usługi.

Strona internetowa w abonamencie
Strona internetowa z wyłącznym prawem własności

To ważny aspekt, na który trzeba zwrócić uwagę, gdy decydujesz się na stronę www czy sklep internetowy w abonamencie. Nie każda firma o to dba, niektóre wręcz celowo zapominają i zostawiają klientów z niczym. Ale nie w Tings. Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego po zakończeniu okresu abonenckiego otrzymujesz wyłączne prawo do korzystania ze strony www.

Odliczenie kosztów abonamentu od przychodu w firmie

Strona internetowa bez wątpienia przyczynia się do co miesięcznych zysków firmy. Dlatego możesz bez przeszkód dodać wystawioną przez nas fakturę z opłatą abonencką do kosztów prowadzenia działalności i tym samym pomniejszyć kwotę płaconego podatku dla Urzędu Skarbowego. To korzyść dla każdego przedsiębiorcy, a w szczególności tego początkującego, który jeszcze skrupulatniej liczy się z każdym groszem.

Strona internetowa w abonamencie
Serwer i domena gratis przez cały okres trwania abonamentu

W abonamencie zawarliśmy wszystkie koszty związane z hostingiem. Co to dokładnie dla Ciebie oznacza? W dużym skrócie: wygodę i oszczędność. Zadbamy o hosting za Ciebie! W ramach usługi otrzymujesz pakiet o pojemności 10 GB oraz miesięcznym transferem do 100 GB. Hosting zawiera 5 domen i 5 subdomen, jedno konto FTP oraz nielimitowaną ilość kont pocztowych. Co 2 dni robiona jest kopia zapasowa, co zapewnia Twoim danym bezpieczeństwo. Nie musisz być znawcą, nie potrzebujesz również zatrudniać dodatkowego pracownika. To my przez 2 lata dbamy o całe hostingowe zaplecze za Ciebie.

Wsparcie techniczne

Oprócz pomocy przy pracach związanych z hostingiem, nawet do 3 godzin miesięcznie masz zapewnione wsparcie techniczne naszego programisty. Nie wiesz jak wprowadzić zmiany na stronie? Dzwonisz do Tings! Na Twojej stronie www pojawił się wirus? Wzywasz Tings! Strona jest powolna, wyrzuca błędy, ktoś się na nią włamał? Tings jest zawsze w pogotowiu! Wystarczy telefon i jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Strona internetowa w abonamencie
„Potrzebuję wsparcia?”

Możesz zadać w tym miejscu pytanie: „Ale czy będę potrzebował wsparcia na stronie, którą dla mnie stworzycie?”. Oczywiście, że jest większe prawdopodobieństwo, że wsparcie nie będzie potrzebne. Stronę kodują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Od samego początku kładziemy nacisk na cyberbezpieczeństwo. Instalowane są odpowiednie wtyczki, które mają za zadanie właściwie zabezpieczyć Twoją stronę internetową. Ale nie oszukujmy się, czasami nawet najlepsza technologia zawodzi. I o te kilka procent szans, że pewnego dnia może się to przytrafić właśnie na Twojej stronie www chodzi. Dlatego warto docenić wsparcie techniczne i być spokojnym. Bo nawet jeśli nastąpi awaria, jesteśmy w Tings dla Ciebie i poradzimy sobie z nią błyskawicznie.

Jak widzisz, strona internetowa w abonamencie gwarantuje Ci wiele korzyści. Nie dość, że masz możliwość jak najszybciej rozpocząć swoją internetową działalność i wypromować się w sieci, to jeszcze oszczędzasz na hostingu i obsłudze technicznej. A do tego masz gwarancję, że Twoją stronę www tworzą profesjonaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży e-commerce. Potrzebujesz więcej argumentów? Zadzwoń do nas, chętnie porozmawiamy!

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.