agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe

Codziennie korzystamy z setek różnych stron internetowych. Dobrze znamy to uczucie, gdy trafiamy na witrynę, która sprawia problemy w obsłudze, powoli się ładuje, jest nieestetyczna i niefunkcjonalna. Przypomnij sobie jak reagujesz, gdy szybko potrzebujesz konkretnych informacji czy usługi, i chociaż właściwie masz je w zasięgu ręki, to nie możesz z nich skorzystać – tylko dlatego, że dany serwis czy blog jest pełen błędów oraz ograniczeń. To od razu dyskredytuje taką stronę w Twoich oczach, prawda? Dlatego nie możesz pozwolić, żeby to samo działo się z Twoją witryną. Jak najszybciej zadbaj o swoją markę. Korzystając z naszych usług, możesz spać spokojnie. Strona internetowa, którą dla Ciebie stworzymy, będzie na najwyższym. światowym poziomie i przejdzie Twe najśmielsze oczekiwania, przynosząc firmie uznanie, o jakim od początku marzyłeś.
Skuteczne i nowoczesne strony internetowe
Jakie są projekty naszych stron internetowych?

W Tings jesteśmy pewni jakości naszych stron WWW. Dlaczego? Bo tworzymy je od podstaw, z dbałością o każdy detal: począwszy od estetycznego projektu graficznego, poprzez merytoryczne i logicznie poukładane treści, aż do ostatniej zaprogramowanej informacji. Poznaj najważniejsze elementy, które zdecydowanie wyróżniają nasze strony internetowe na tle innych.

*Nowoczesne
Tak jak w modzie, tak i w e-commerce, co jakiś czas zmieniają się trendy. A my za nimi podążamy. Aktualnie króluje minimalizm. Warszawa oraz inne, wyznaczające kierunki miasta w Polsce, stawiają na prosty design przy projektowaniu stron internetowych. Zachowawcza kolorystyka, duże marginesy i odstępy, zwięzłe komunikaty, które pozwalają użytkownikowi bez problemu odnaleźć się na witrynie oraz skupić na tym, co w istocie go interesuje. Trendy wyznacza również technologia. Jako że coraz więcej internautów korzysta z urządzeń dotykowych, stosuje się jak najjaśniejsze i najwygodniejsze rozwiązania, żeby jeszcze szybciej można było skorzystać z danej strony.
Poza tym na stronach panuje zasada: „im szybciej, tym lepiej”. Dlatego furrorę robią filmy, grafiki oraz infografiki, które pozwalają jednym spojrzeniem lub kliknięciem zbadać znajdującą się tam treść. Najnowsze strony zawsze zawierają przynajmniej jeden z tych elementów. Tym samym odnotowano coraz mniejsze zainteresowanie sliderami na stronie głównej. Internauci kierują swoją uwagę bezpośrednio na treści. W myśl powyższej zasady, pojawił się nowy trend: Infinityscroll. Jest on konsekwencją tego, co robimy każdego dnia, przeglądając w naszych telefonach media społecznościowe. Scrollujemy stronę, co sprawia, że grafika oraz treść automatycznie się ładują. Tym samym strony mają mniej podstron, ale składają się z większej ilości sekcji. Zaoszczędza to czas oczekiwania, aż nowa podstrona się załaduje i jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niecierpliwych internautów.
Skuteczne i nowoczesne strony internetowe
*Atrakcyjne
Projekt graficzny, który przygotowujemy, zawsze jest stworzony od podstaw. To powoduje, że każda strona jest atrakcyjna i niepowtarzalna. Kolorystyka ograniczona jest do minimum, z mocniejszymi akcentami jednego bądź dwóch kolorów, co sprawia, że witryna jest czysta, elegancka i czytelna oraz nie rozprasza użytkownika nachalnymi barwami. Cały projekt powstaje oczywiście w ścisłej współpracy z Klientem. Projektujemy do Twojej pełnej akceptacji, bez limitu. Nie ponosisz za to żadnych dodatkowych kosztów. Liczy się Twoje zadowolenie i satysfakcja.
*Odpowiednio zoptymalizowane
Wyłącznie właściwie zoptymalizowana, zgodna z algorytmem Google witryna sprawi, że internetowe pozycjonowanie w przyszłości przyniesie rezultat w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce. Dbamy o SEO od samego początku. Dodajemy niezbędne słowa klucze, właściwe title i meta title. Zwracamy uwagę na różnorodność opisów oraz adresów URL. Słowem, zapewniamy Ci łatwy i szybki start w wyścigu po pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania Google.
Skuteczne i nowoczesne strony internetowe
*Responsywne

Każdy przygotowany przez nas projekt jest responsywny, czyli dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Nie ma znaczenia, czy otwierasz stronę na komputerze, tablecie czy smarfonie. Na każdym z tych urządzeń strony WWW czy sklepy internetowe od Tings wyglądają rewelacyjnie. To wszystko za sprawą Responsive Web Design, w skrócie RWD. O konieczności dostosowywania stron internetowych do mobilnych urządzeń nie będziemy pisać, bo jest to oczywiste. Dobrze się prezentują, jeszcze lepiej jest je przeglądać i łatwiej pozycjonować. Statystyki raportu „Digital 2019″ pokazują, że obecnie aż 5.11 mld użytkowników korzysta ze smartfonów i liczba ta wciąż rośnie. Udowodniono też, że liczba osób korzystających każdego dnia z Internetu wzrasta nawet o 11 na sekundę. Natomiast w Polsce już 79% społeczeństwa korzysta z sieci, a 42% Polaków robi to za pomocą smartfonów. Statystyki te rosną w błyskawicznym tempie, lecz to nie problem dla naszej Agencji Interaktywnej. Nasze projekty i my jesteśmy zawsze na czasie!

*Łatwe w obsłudze
Strony internetowe, które tworzymy, są wygodne w obsłudze. Nie musisz znać skomplikowanego języka programowania. Wszystko dostajesz niemalże na tacy. Dostosowujemy panel sterowania do Twoich potrzeb za pomocą systemu CMS WordPress (ang. Content Management System).Dodatkowo, podczas szkolenia z naszym programistą, nauczysz się, w jaki sposób zarządzać swoją stroną szybko i skutecznie oraz wprowadzać zmiany z poziomu przejrzystego interfejsu. Szkolenie jest oczywiście nagrywane, bo przecież do ważnych informacji warto wracać. Nagranie pozwoli Ci również na szybkie wdrożenie w nowe obowiązki Twoich pracowników. A jeśli coś będzie niejasne, zadzwoń: my od razu Ci pomożemy.

Nowoczesne, atrakcyjne, odpowiednio zoptymalizowane, responsywne i łatwe w obsłudze – to charakterystyczne cechy wszystkich naszych stron internetowych. To sprawia, że są one po prostu SKUTECZNE. Kupując stronę WWW od Tings, razem z narzędziem zyskujesz tak naprawdę pełnowymiarowego pracownika, który intuicyjnie będzie spełniał Twoje potrzeby i generował coraz większe zyski w firmie. Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.