agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Copywriting na zamówienie

Copywriting na zamówienie

Copywriting na zamówienie

Kiedy powstają najlepsze teksty? Gdy w głowie załącza się tryb flow, a palce na klawiaturze biegają szybciej niż pojawiają się myśli w głowie.

Czy zawsze tak jest? Oczywiście, że nie. Copywriting, tak samo jak tworzenie projektów graficznych, malowanie, pisanie książek, itp. to praca kreatywna. Często wymaga wyraźnego bodźca, zmiany otoczenia, ciekawej inspiracji albo po prostu słonecznego dnia. Czy można się copywritingu? Oczywiście, że tak! Jak w każdej dziedzinie, wystarczy się nad tym zajęciem pochylić, wyrobić własną technikę i pisać, pisać, pisać… Tylko po co? Czy nie lepiej jest skoncentrować swoją uwagę tam, gdzie jesteś realnie potrzeby firmie, a sprawę pisania zostawić zawodowcom?

Copywriting na zamówienie
Strona internetowa z profesjonalnymi treściami sprzedaje więcej

Często słyszymy od klientów, że pragną, aby ich strona internetowa była idealna pod każdym kątem. Żeby były na niej piękne zdjęcia, przyciągające kolory. Żeby witryna wyświetlała się na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Żeby jak najszybciej przyciągnęła nowych klientów… A gdy prosimy o dosłanie tekstów do tej wymarzonej strony internetowej, często dostajemy zlepek słów z komentarzem, że z braku czasu i pomysłu, zostały one napisane „na kolanie”. Wiesz jak nazywamy taką sytuację? Paradoksem. Idealna strona internetowa z tekstami pisanymi na wspomnianym kolanie nie istnieje! Jeśli chcesz, żeby strona www funkcjonowała i przynosiła profity na lata, musisz zadbać o każdy jej szczegół, łączne z pisaniem tekstów. Treści muszą być przemyślane, nacechowane właściwym słownictwem, poprawne językowo oraz merytorycznie. To jakość, której tak bardzo potrzebują dziś klienci, jak i cały Internet! Profesjonalne teksty to inwestycja z błyskawiczną stopą zwrotu, która bez wątpienia przyczyni się do rozwoju Twojej firmy oraz wzrostu przychodów.

Copywriting w Agencji Interaktywnej Tings – jak wygląda współpraca?

Kupujesz usługę copywritingu tutaj, a następnie wypełniasz naszą krótką ankietę, w której określasz swoje oczekiwania względem całego projektu. Poprzez nasz system zarządzania projektami StartCRM wysyłasz niezbędne materiały.

Copywriting na zamówienie
Analiza marketingowa

Do projektu zostaje przydzielony odpowiedni copywriter, który natychmiast rozpoczyna analizę marketingową. Studiuje przesłane przez Ciebie materiały oraz zbiera informacje na temat branży i konkurencji. Często zdarza się, że będzie chciał z Tobą bezpośrednio porozmawiać, zadać kilka kluczowych pytań, aby jeszcze lepiej poznać i zrozumieć politykę firmy, jej misję, stawiane cele. Gdy tylko stworzy całościowy obraz i zbierze potrzebne materiały, copywriter określa termin realizacji zlecenia.

Copywriting na zamówienie
Zoptymalizowane teksty do 4-6 zakładek

W ramach standardowej usługi otrzymasz kompleksowe teksty do 4-6 zakładek Twojej strony internetowej. Każda z tych zakładek będzie zawierała około 2000 znaków ze spacjami, które zostaną dopasowane do całego projektu graficznego. Treści są oczywiście odpowiednio optymalizowane pod kątem SEO, co znacznie ułatwi odnalezienie strony www w wyszukiwarce.

Copywriting na zamówienie
2 serie poprawek w cenie

W cenie wykonujemy 2 serie poprawek. Zdajemy sobie sprawę, że nie każde słowo przypadnie Ci do gustu, dlatego bez problemu je zmienimy i zaproponujemy inne rozwiązanie. To przecież Twoja strona internetowa, musi jak najlepiej odzwierciedlać Twoją wizję dotyczącą firmy oraz oferowanych usług.

Profesjonalna strona internetowa potrzebuje solidnych i dopracowanych treści marketingowych, aby przyciągać klientów i sukcesywnie podnosić przychody firmy. To fakt, z którym nie da się w żaden sposób dyskutować. Nie zwlekaj! Jak najszybciej zamów usługę copywritingu tutaj i ciesz się z rosnących wyników sprzedażowych. A jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń do nas – 576 887 237. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.