Agencja Reklamowa Tings

  +48 576 887 237
Blog fastpage

Nowa marka Polskiej Agencji Interaktywnej wkracza do świata e-biznesu!

Nietypowe czasy wymagają nie-szablonowego myślenia i nie-typowych rozwiązań. Dlatego też Polska Agencja Interaktywna, która może poszczycić się takimi markami o ugruntowanej pozycji na rynku, jak Tings, czy Warsawbrand, Flybrand, powołała do życia markę FastPage.

FastPage.pl

FastPage.pl jest unikatowym serwisem w portfelu PAI. Jest to bowiem platforma o bardzo wąskim zakresie specjalizacji świadczonych usług, w obszarze tworzenia stron i sklepów internetowych. Naczelną ideą, przyświecającą nowo-powstałemu serwisowi, jest tworzenie przystępnych cenowo, szybkich w realizacji, a przy tym prostych w obsłudze stron WWW oraz sklepów online. Brzmi zbyt pięknie, aby było to prawdziwe, czyż nie? A jednak te wszystkie cechy łączą w sobie gotowe szablony, oparte o popularną platformę WordPress, które nasz Zespół dostosowuje do potrzeb Klientów.

Zainteresowany?

Po więcej szczegółów oraz w celu zapoznania się szerzej z ofertę zapraszamy na Fastpage.pl!

Redakcja Tings Tworzymy, kreujemy, nadajemy rytm. Tings to agencja interaktywna inna niż wszystkie. My nie piszemy – my ubieramy w słowa. My nie projektujemy – nadajemy ideom,