agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Profesjonalna strona internetowa – kluczowe elementy

 

Czy wiesz, że Profesjonalna strona internetowa jest kluczem do większej sprzedaży? Branża projektowania stron internetowych stale się rozwija, a wraz z nią pojawiają się nowe i ekscytujące technologie. Wzrost popularności technologii takich jak HTML5 i CSS3 otworzył projektantom wiele nowych możliwości w zakresie projektowania stron internetowych. Jednak wraz z rozwojem branży niektóre istotne czynniki związane z projektowaniem powinny zawsze pozostawać takie same. Poniżej znajduje się pięć głównych elementów, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas projektowania i tworzenia strony internetowej.

 

PROJEKT PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA

Bardzo ważne jest, aby osoba przeglądająca Twoją stronę mogła wygodnie czytać treść i łatwo poruszać się po witrynie. Oczywiście będziesz chciał, aby odwiedzający odwiedzili więcej niż jedną stronę Twojej witryny, ale jeśli będzie to dla nich trudne, w końcu wyjdą i nie będą zawracać sobie głowy czytaniem poza stroną główną.

 

Należy również pamiętać, że wiele witryn jest nieczytelnych ze względu na zbyt małe rozmiary, nakładanie się tekstu z powodu błędów CSS i złe schematy kolorów (jasny tekst na równie jasnym tle). Na przykład, podobnie jak Twój własny dom, Twoja strona internetowa musi być przyjazna i przychylna dla gości, ponieważ w przeciwnym razie nie pozostaną oni zbyt długo.

Profesjonalna strona internetowa stworzona przez Agencje Tings to nowoczesny projekt graficzny oraz funkcjonalne rozwiązania programistyczne

 

ZOPTYMALIZOWANA PRĘDKOŚĆ Profesjonalna strona internetowa

Kolejnym ważnym czynnikiem, który jest niezbędny dla każdej strony internetowej, jest jej szybkość. Wszyscy tego doświadczyliśmy – przeszukujesz Google, klikasz wynik i czekasz zbyt długo, aż strona się załaduje. A kiedy w końcu się pojawia, elementy pojawiają się bardzo wolno. Jeśli byłeś wcześniej sfrustrowany, zrozumiesz, jak ważna jest szybka strona internetowa. Jeśli nie tylko dla Twoich użytkowników, upewnij się, że Twoja witryna jest szybka dla Google, ponieważ szybkość strony wpływa na Twój ranking w Google.

 

Jak przyspieszyć działanie swojej witryny?W agencji Tings kiedy projektujemy strony internetowe, dbamy o optymalizację JavaScriptu (zwykle umieszczamy go w stopce, aby elementy wizualne mogły się załadować jako pierwsze), optymalizujemy obrazowo nasze strony (zmniejszamy rozmiary plików wszystkich obrazów do możliwie najniższego poziomu bez utraty jakości ) oraz – jeśli Twoja witryna zawiera dużo treści – zintegrujemy CDN (sieć dostarczania treści), aby była jeszcze szybsza. Jeśli możesz to wszystko zrobić, Twoja witryna będzie błyskawicznie szybka.

ELASTYCZNY PROJEKT profesjonalnej strony internetowej

W czasach, w których każdy ma smartfon lub tablet, musisz mieć świadomość, że ludzie przeglądają Twoją witrynę na dowolnym urządzeniu, jakie można sobie wyobrazić. Ludzie częściej niż kiedykolwiek poruszają się po Twojej witrynie za pomocą ekranów dotykowych, a także mniejszych ekranów o różnych rozdzielczościach. Strona responsywna to taka, która pomieści każde urządzenie. Pasuje do każdego rozmiaru ekranu, można nawigować w dowolny sposób i po prostu działa bez względu na to, na czym odwiedzający przeglądają Twoją witrynę.

 

W agencji Tings zawsze sprawiamy, że nasze strony internetoweresponsywne, ponieważ uważamy, że musimy dostosować się do użytkownika końcowego i sprawić, by jego doświadczenie było jak najlepsze.

 

Usługa programistyczna usprawni proces obsługi Twojej strony internetowej co przełoży się na satysfakcję klienta

 

WYSZUKIWARKA ZOPTYMALIZOWANA

Możesz mieć najpiękniejszą stronę internetową na świecie, ale ostatecznie nie ma to sensu, jeśli nikt jej nie widzi. Płacenie za Google AdWords staje się drogie, a zachęcanie ludzi do odwiedzania Twojej witryny za pomocą na przykład ulotek jest żmudne i czasochłonne. Kluczem do udanej obecności w sieci jest wzrost organicznego, ukierunkowanego ruchu za pośrednictwem Google i innych wyszukiwarek.

 

Kiedy tworzymy stronę internetową w Tings, współpracujemy z naszym klientem w celu określenia słów kluczowych, na których chcieliby się skupić, oraz dbamy o to, aby gęstość słów kluczowych była prawidłowa. Analizujemy również inne aspekty witryny, które wpływają na SEO (szybkość strony, przyjazny dla użytkownika wygląd, zweryfikowany kod itp.), aby upewnić się, że witryna jest w pełni zgodna ze standardami SEO, aby zmaksymalizować wydajność wyszukiwarki.

 

Wdrożenie SEO zwiększy ruch na Twojej stronie WWW.

 

DYNAMICZNA i Profesjonalna strona internetowa

Dwie główne kategorie stron internetowych to statyczne i dynamiczne. Witryna statyczna to witryna, która pozostaje taka sama. Jest co jakiś czas aktualizowany przez programistę. Witryna dynamiczna to witryna, którą każdy może łatwo zaktualizować za pomocą przyjaznego dla użytkownika edytora tekstu. Ogólnie rzecz biorąc, dynamiczne strony internetowe są bezpieczniejsze, łatwiejsze w użyciu i zapewniają dłuższą żywotność niż strony statyczne, ponieważ można je bardzo łatwo zaktualizować do nowych technologii.

 

Jest oczywiście wiele innych czynników, które wchodzą w grę przy tworzeniu strony internetowej, ale to są te czynniki, na które zwracam największą uwagę. Wszystkie powyższe mają wpływ na twoją pozycję SEO i zapewniają użytkownikom lepsze wrażenia użytkowania, a jeśli wszystkie pięć z powyższych zostanie uwzględnione, generalnie będziesz mieć dobrą witrynę internetową, zanim będziesz musiał spojrzeć na inne elementy w późniejszym etapie .

 

                                                                                                                                      Maciej Felczak

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2021.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.