Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Jakie cechy strony www sprawiają, że jest interesująca?

Jakie cechy strony www sprawiają, że jest interesująca?

Każda strona www musi zawierać konkretne cechy strony www, które sprawią, że będzie łatwa w obsłudze, ciekawa i zachęcająca. W każdej branży można znaleźć wiele firm, które oferują podobne usługi bądź produkty. Co sprawia, że wybieramy jedną, konkretną z nich wszystkich?

 

Informacje – cechy strony www

Szukając w sieci interesującego nas produktu po pierwsze liczymy na to,  że dowiemy się jak najwięcej o danej rzeczy. Strona www musi być więc prosta, łatwa w obsłudze i przede wszystkim musi zawierać potrzebne potencjalnemu klientowi wiadomości. Niestety informacje i łatwy dostęp do nich nie wystarczy.

 

Grafika – cechy strony www

Jesteśmy wzrokowcami. Dobra strona www musi zachęcać wyglądem. Przyjemne kolory, wyróżniająca się grafika.., coś co zapada w pamięć. W tym przypadku dobrze zwrócić się o pomoc do specjalisty, profesjonalnego grafika kogoś kto pomoże nam stworzyć logo, wybrać tło i wybierze odpowiednie czcionki. Jednak nawet perfekcyjnie urządzona strona nie zapewni nam zdobycia klientów. 

 

Nazwa  strony www

Bardzo ważnym elementem podczas budowy strony internetowej jest wybranie nazwy. Musi być chwytliwa, łatwa w wymowie, musi się wyróżniać i dobrze kojarzyć. Musimy też pomyśleć o domenie. Przecież nikt nie zapamięta trudnej nazwy i trudnej końcówki. Nasza strona musi przyciągać nie tylko wyglądam czy przejrzystością zawartych informacji.. musimy sprawić, że jej nazwa nie da się zapomnieć. Ale czy to wystarczy?

 

Treść strony www

Żyjemy w świecie pełnym ideałów. Wydawałoby się więc, że jeśli zachęcamy przyjemnym wyglądem,  dobrym produktem, nazwą i przede wszystkim informacją to wykonaliśmy zadanie. Niestety często jest tak, że nawet najbardziej przejrzysta treść,  zawierająca wszystkie konkretne wiadomości nie przyciąga.  Dlaczego? Żyjemy szybko, żyjemy według schematów.. dlatego w prostych rzeczach szukamy odskoczni a nawet rozrywki.  Dlatego nie zainteresuje nas zwykły, powtarzający się na wszystkich stronach szablon. A więc idealna strona www musi dobrze się czytać. Treść musi nie tylko zaspokoić naszą potrzebę wiedzy ale też nas wciągnąć a nawet rozbawić. Musi sprawić,  że produkt wyda nam się bardziej interesujący, bardziej wyjątkowy i przez sam jego opis chętnie wrócimy na stronę, którą go oferuje.

 

Idealna strona www – podsumowanie

Idealna strona www musi się wyróżniać, zachęcać nas wyglądem. Musi mieć łatwą do zapamiętania nazwę i wyjątkowe logo.. musi zawierać potrzebne informacje a także kusić nas wciągającą treścią. 

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.