agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Jak zarobić na blogu w prostych krokach

Jak zarobić na blogu w prostych krokach

 

Jeszcze kilka lat temu blogowanie było postrzegane jako hobby a teraz można zastanowić się jak zarobić na blogu. Teraz możemy traktować to jako szansę na udany biznes. Wiele osób prowadzi dochodowy biznes, który zaczynał jako hobby od prostego bloga. Dlaczego więc nie zająć się tym samemu? Bez względu na to, co ktoś mówi, jest miejsce dla każdego. 

 

Jak zarobić na blogu – Po prostu zacznij

 

Rozpoczęcie jest zawsze najtrudniejszą częścią, więc nie pozwól, aby strach cię powstrzymał. Zdecyduj, o czym chcesz blogować. Czym się pasjonujesz? Czym się interesujesz?O czym możesz mówić godzinami? Nie musi to być coś popularnego, jak jedzenie czy moda. Pamiętaj tylko, że nie powinieneś kopiować odnoszącego sukcesy blogera, którego podziwiasz. Powinieneś blogować na temat, który coś dla Ciebie znaczy, bez względu na to, jak inny może być Twój pomysł. Po prostu bądź sobą.

Jak zarobić na blogu – Zbuduj markę

 

Po zakończeniu planowania nadszedł czas na podjęcie decyzji o wyglądzie Twojej marki. Wybierz nazwę, która najlepiej opisuje Twojego bloga. Może to być związane z tematyką bloga lub możesz nawet użyć własnego imienia. Następnie sprawdź, czy nazwa domeny jest dostępna. Możesz hostować za darmo za pomocą Bloggera lub WordPressa, ale jeśli chcesz podejść do tego poważnie, powinieneś zainwestować w domenę .com lub .pl.

 

Jak zarobić na blogu –  Zbieraj  informacje

 

Zajrzyj i zobacz, co robią inni blogerzy. Spójrz na style zdjęć i zwróć uwagę na ich układ witryny. Następnie zdecyduj, jakie kolory, style, motywy i ogólny charakter Twojego bloga. Musisz być z tym konsekwentny, aby Twój blog wyglądał profesjonalnie. Po wybraniu logo trzymaj się go. Agencja Tings świetnie nadaje się do uzyskiwania niestandardowych logo blogów zaprojektowanych specjalnie dla Ciebie. 

 

Możesz także kupić Artykuł na blog który będzie  zawierał wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój blog wyglądał profesjonalnie.

 

Zdjęcia naprawdę mają znaczenie, jeśli chodzi o blogi i strony internetowe, więc używaj tylko zdjęć najlepszej jakości. Nie musisz inwestować w wymyślny aparat. Twój telefon i narzędzia do edycji, takie jak VSCO dla filtrów, to wszystko, czego potrzebujesz, gdy zaczynasz. Prawdopodobnie słyszałeś o FaceTune, jeśli chcesz wyglądać jak twarz kota Kardashian, ale ma inne funkcje, które sprawiają, że jest to bardzo przystępna cenowo i łatwa w użyciu alternatywa dla Photoshopa do polepszania obrazów.

 

Kurs Bloggera

 

Jeśli naprawdę poważnie myślisz o przekształceniu bloga w biznes, kurs Bloggera  to niesamowity sposób na poznanie wszystkich wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci nie tylko zbudować udany blog, ale także jak zarabiać pieniądze blogowaniem. Dzięki modułom w mediach społecznościowych, pracy z markami, tworzeniu treści, marketingu afiliacyjnym, jak zdobywać czytelników, poradom fotograficznym i jak zarabiać na blogowaniu, jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto zaczyna w świecie blogowania i dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności.

Na koniec skonfiguruj konta w mediach społecznościowych

 

 Aby móc udostępniać swojego bloga. Spróbuj stosować te same rozwiązania na wszystkich platformach, aby zachować ciągłość, aby ludzie mogli Cię znaleźć. Facebook może być świetnym sposobem na promocję Twojego bloga, więc zaproś wszystkich do „polubienia” Twojej strony. Wypróbuj także Twittera, może być nieco bardziej stonowany, jeśli chodzi o osoby, które faktycznie znasz, ale jest to świetne miejsce do nawiązania kontaktu z innymi blogerami, markami i czytelnikami. Spróbuj też regularnie publikować posty na Instagramie.

Obsługa Social Media to profesjonalny audyt Twojego fanpage’a oraz nowy profil firmowy. Kampania promocyjna i stała obsługa mediów rozbudzi zainteresowanie Twoim blogiem

 

To wszystko

 

Teraz wystarczy, że zaczniesz publikować. Staraj się trzymać harmonogramu, niezależnie od tego, czy jest on dzienny, tygodniowy czy miesięczny, aby ludzie wiedzieli, kiedy sprawdzić najnowszą aktualizację.

 

Blogowanie może pomóc Ci zbudować świadomość marki, stać się liderem myśli i ekspertem w swojej branży, przyciągać kwalifikowanych potencjalnych klientów i zwiększać konwersje. Wykonaj czynności i wskazówki, które omówiliśmy powyżej, aby już dziś rozpocząć publikowanie i ulepszanie swojego bloga.

 

                                                                                                                                      Maciej Felczak

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2021.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.