agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Inspiracje stron www

Inspiracje stron www. Poznaj najlepsze strony internetowe 

Znasz to powiedzenie. Jak się uczyć to od mistrzów. A gdzie znaleźć mistrzowskie strony internetowe? W tym artykule odpowiem Wam na to pytanie. Poznajcie inspiracje stron www. 

Najlepsze strony internetowe grafmag Inspiracje stron www

Gragmag zrealizował zestawienie 10 najbardziej inspirujących stron internetowych. Mogą one posłużyć do zachęty i stworzenia własnych równie ciekawych projektów.

696 NYC

Utworzona w klimacie minimalistycznym, przyciąga uwagę głównie oszczędnością formy i klasyczną typografią.  Na stronie znajdują się informacje o firmie, ale też sklep. Świetny przykład na to jak tworzyć rozwiązania sprzedażowe z gustem.

 

Eesso

Charakteryzuje ją prostota. Cała strona jest w stylu minimalistycznym. Zastosowano ciekawe animacje oraz układy.  Czymś co ją jednak odróżnia jest feeria barw.  Są jednak tak, dostosowane, że nie gryzą się ze sobą.

 

Inspiracje stron www Zenefits

Dość prosta w swojej budowie, platforma do HR. Do jej budowy wykorzystano, storytelling. Gdy scrollujesz w dół, pojawiają się nowe informacje w formie prostych informacji. Paleta barw na tej stronie jest raczej uniwersalna, więc strona jawi się nam jako profesjonalna.

 

UX Katahart

Prosta w odbiorze, strona zaprojektowana przez twórczynię UX.  Sam design nie jest niczym zaskakującym, nie wnosi nic szczególnego, ale jest jednak coś, dla czego warto odwiedzić tę stronę.  To animacje trójkątów, które tworzą ilustracje dla poszczególnych sekcji.  Oprócz tego jeszcze towarzyszy im efekt znikającego tła.

 

Inspiracje stron www Wagec

Ta strona, jest raczej przeciętna, nie wyróżnia się specjalnie, jednak nie można jej też nic zarzucić.  Jest to strona fundacji, na której postawiono na raczej odważne połączenia kolorystyczne. Jej typografia jest estetyczna a układ wygodny i klasyczny. Widać także sporo zabawy, zdjęciami i ilustracjami.

 

Canals Amsterdam 

 Jest ona poświęcona kanałom, w Holandii, wyglądem przypomina broszurę albo magazyn.

Nawigacja pozioma ułatwia nam zwiedzanie, przeglądanie rozkładówek, które opowiadają historię miasta. Ciekawy design, szeryfowa typografia połączona z intensywną czerwienią to wszystko wpływa na unikalność projektu.

 

Mohab

Twórcy tej strony postawili, na czerwień i szeroki krój. Za jej pomocą powstała struktura strony, specjalne boksy, coś, co ma stymulować cienie. Logo stopniowo się rozszerza, kiedy scrollujemy go w dół.  

 

Kulbachny

Szerokie fonty to coś, co coraz częściej, pojawia się nie tylko w druku, ale także w sieci.

Twórca jednak pokusił się o pójście krok dalej, w tym celu wykorzystuje tzw. variable fonts, czyli zmniejszanie się i zwiększanie objętości.  Świetnym pomysłem było też ograniczenie się tylko do czerni i bieli. Dzięki czemu realizacje wybijają się same.

 

Prathmabook

 Ilustrowane strony, stają się codziennością.  Większość z nich jest minimalistyczna, wektorowa.

Jednak na stronie prathmabook, stała się ona typowo książkowa.  Jest ona bardzo estetyczna, z klimatem.

 

Christhma

 A oto akcent świąteczny. Kompilacja, dziwnych albo łagodniej specyficznych kartek świątecznych. Można ją przeglądać, przesuwając po stole, a jeśli nam się którąś spodoba, można ją wysłać najbliższym.

 

Dobre, bo polskie. Inspiracje stron www i Zestawienie najlepszych polskich stron.

Oto zestawienie najładniej zrobionych stron polskich projektantów. Trudno było ustalić, tych najlepszych, bo wielu z nich pracuje dla zachodnich firm.  Jednak fachowość, widać już zazwyczaj na pierwszej stronie.  To dla wielu, prawdziwa inspiracja i wzór do naśladowania.

Dźwigowa.park.pl

Nowoczesna, zrobiona w minimalistycznym stylu. Elegancka i estetyczna.


Lamania.eu

Na stronie głównej znajdują się, zdjęcia modelek i modeli. Klikając na, zdjęcie strona przesuwa się i pojawiają się rozmiary oraz ceny odzieży. Strona jest zbudowana w oparciu o czarno białą kolorystykę.  Całość jest stonowana i bardzo elegancka.  


Wiśniowski.pl

Tak jak u poprzedników królują, stonowane kolory i minimalizm. Biały i srebrny. Menu jest przesuwane, wystarczy niewielki ruch myszką. Design jest nowoczesny, zawiera sporo zdjęć.


Vox.pl

Dominuje kolorystyka biało czerwona. Menu zaś jest przesuwane oraz przejrzyste. Zdjęcia zajmują sporą część strony i można je przeciągać w prawą i lewą stronę.

Inspiracje stron www Wkruk.pl

Na tej stronie dominują eleganckie kolory: złoty oraz biały. Jest ona wykonana w sposób w pełni profesjonalny, dominują zdjęcia biżuterii na stronie. Design jest nowoczesny i jak już mówiłam bardzo profesjonalny.


Inspiracje stron www Drienerisaspa.pl

Główny napis pojawia się i zaciera, w tle słychać dźwięki natury.  Oferta jest przedstawiona nie w sposób nachalny, tylko dość subtelny. Na dole pojawiają się opinie klientów.  Dominuje czarno biała kolorystyka, na stronie jest mnóstwo grafik.


Vouge.pl

Przesuwane menu, stonowane biało czarne kolory i artystyczne zdjęcia. Całość sprawia, że czujemy ten twórczy klimat.  Strona wykonana na 5!


Inspiracje stron www Złota44.com

Na samym wstępie „wita” nas animacja z apartamentowcem. Dominują kolory złoty i biały.  Na stronie mamy wrażenie ruchu dzięki animacjom oraz poruszającym się napisom. Wszystko jest wykonane gustownie i ze smakiem. Są na niej zawarte tylko najważniejsze informacje a sporą część, strony zajmują grafiki.

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2021.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.