Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Strona www. Dlaczego warto ją mieć?

strona www

Dlaczego warto mieć stronę internetową? 

5 powodów  

Jeżeli prowadzisz biznes i nie masz jeszcze strony internetowej, to pozwól, że przedstawimy  Tobie 5 istotnych powodów dla których warto ją założyć. Obecna sytuacja pandemiczna pokazała,  że w zasadzie wszystko możemy robić zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Czy to zakupy, usługi, sprawa do załatwienia w urzędzie czy nawet praca. Nie ulega wątpliwości, że wszystkie istotne sfery naszego życia przeniosły się ze świata realnego do wirtualnego. Przekonaj się sam/a, że warto jest mieć własną witrynę. Strona www – oto jej główne zalety:  

1. Strona www prezentuje ofertę 

Strona internetowa jest po to by sprzedawać. Dlatego prezentujemy więc na niej swoją ofertę, dodajemy  zdjęcia i opis produktów oraz usług naszej firmy. Jest możliwość uporządkowania produktów  według kategorii, dzięki czemu potencjalny klient w łatwy i szybki sposób znajdzie to, czego szuka.  Intuicyjność, atrakcyjność oraz profesjonalizm z jakim zaprezentujemy nasz produkt wpływa na  nasz sukces sprzedażowy.  

2.Dostępność 

Twoja strona www jest czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pracuje bez przerwy. Zbiera  pytania oraz zamówienia klientów. Informuje i przedstawia ofertę. 

3. Strona www. Konkurencja już ją ma  

Każdy z Twojej branży kto ma stronę internetową jest o krok przed Tobą. Jeśli klient potrzebuje  produktu lub usługi z zakresu Twojej działalności, to prędzej znajdzie firmę posiadającą stronę www i skorzysta z jej oferty, niż z tej firmy, która strony internetowej nie posiada. Ten klient będzie  miał możliwość zapoznania się z ofertą firmy, portfolio czy opiniami. Obecnie często rywalizacja z  konkurencją odbywa się właśnie w Internecie. I posiadanie strony to jedno ale jej jakość i  atrakcyjność treści to drugie. Postaw na najwyższą jakość.  

4. Strona www to mały koszt pozyskania klienta  

Założenie strony internetowej to jednorazowa inwestycja. Zamawiając witrynę płacisz jedynie  za jej wykonanie. Jest dostępna non stop i cały czas na Ciebie pracuje. Z czasem liczba klientów  rośnie a koszt prowadzenia strony pozostaje niezmienny. Zainwestuj mądrze.

5.Globalny zasięg  

Zasięg Twojej strony internetowych nie ma żadnych ograniczeń. Jest ona dostępna na cały świat.  Nawet jeżeli Twój biznes jest lokalny, dzięki witrynie www łatwo i szybko dotrzesz do klientów  zarówno z Polski jak i spoza. Bez problemu będziesz mógł sprzedawać nie tylko w Polsce, ale  rozszerzyć sprzedaż na Europę albo i cały świat. Twoja strona może mieć wiele wersji językowych.  Globalny zasięg pozwala na większą możliwość zarobku, a na tym przecież najbardziej Tobie  zależy 😉 

Podsumowując  

W Internecie jest prawie miliard stron, a ich liczba rośnie z dnia na dzień. Firmy zakładają swoje  strony internetowe, a te, które je mają zmieniają na nowsze. Rynek stale się rozwija, a posiadanie  witryny www jest już koniecznością! Myślę, że w świetle przedstawionych tu faktów, pytanie „Czy  warto zainwestować w stronę internetową” jest retoryczne. Jeżeli marzy się Tobie własna strona internetowa, nie czekaj! Zrobimy dla Ciebie stronę www z najwyższej półki i pomożemy Tobie wybić się na tle konkurencji. Zapraszamy do kontaktu.

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.