Agencja Reklamowa Tings Boczkowsky

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Czy logo jest ważne? 4 rzeczy które MUSISZ wiedzieć

logotyp

Logotyp – 4 rzeczy które MUSISZ wiedzieć

Niektóre firmy rozpoczynają działalność i  nie myślą o zainwestowaniu w atrakcyjny  logotyp. Jest to standardowy błąd start-upów.  Znak firmowy ma ogromny wpływ na  sukces marki. Logo to wizualny element  identyfikacji marki, a jakoże większość z  nas jest wzrokowcami, profesjonalnie wykonane logo pomoże przyciągnąć klienta zaistnieć na rynku. Co warto wiedzieć o logo? Dlaczego Twoja firma powinna mieć przyciągające wzrok logo?  

  1. Logo przekazuje informacje. Profesjonalnie wykonane logo to nie tylko atrakcyjna  grafika, ale przede wszystkim nośnik informacji na temat marki. Logo pokazuje Twoim  odbiorcom, jaki jest charakter oraz oferta firmy. Może być statyczne lub dynamiczne,  minimalistyczne lub ozdobne, męskie lub kobiece, klasyczne lub nowoczesne.  Odpowiedni dobór koloru, stylu oraz formy powoduje, że odbiorca wie, czego może  oczekiwać po marce. Logo powinno odwzorowywać wzorce i wartości marki, powinno  być z nią identyfikowane, jest to bardzo ważne w tworzeniu marki.  
  2. Logo jest sposobem na wyróżnienie się wśród konkurencji. Powinno być proste,  estetyczne i miłe dla oka. Zapadać w pamięć, jego treść powinna być klarowna dla  odbiorcy. Zbyt wiele szczegółów oraz skomplikowana grafika sprawią, że logo będzie  nieczytelne i nieatrakcyjne. „Im mniej, tym więcej”.  
  3. Stworzenie logo wydaje się banalnie proste. Nic bardziej mylnego. Stworzenie  profesjonalnego logo, które będzie proste i atrakcyjne, a zarazem zawrze w sobie  misję Twojej firmy to wiele godzin pracy i wiele odrzuconych wersji. Dlatego warto  zlecić to ważne zadanie specjalistom. 
  4. Są sytuacje, w których warto odświeżyć logo marki. Dotyczy to głównie sytuacji, gdy  dotychczasowy znak stał się nieaktualny i wygląda staro na tle aktualnych projektów. 

Nowe logo jest również dobrą inicjatywą wówczas, gdy firma zmieniła lub rozszerzyła  charakter działalności. Odświeżony projekt będzie obwieszczać nowy start marki. 

Tak więc, czy potrzebujesz logotyp ?

Stworzenie odpowiedniego znaku firmowego, który będzie utożsamiany i kojarzony z  naszą firmą warto zlecić profesjonalnej agencji marketingowej. Taki znak powinien być przemyślany pod każdym względem, ponieważ od tego zależy sukces Twojej marki. Jeśli  Twoja firma odniesie kiedyś ogromny sukces, będzie to zasługa właśnie zaprojektowanego  przez nas logo i jego rozpoznawalności na rynku.

 

Oferta :  https://tings.pl/produkt/oferta-logo/ref/27

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.