agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Tings

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Tik Tok jak zarabiać?

Jak zwiększyć sprzedaż firmy za pomocą Tik Toka?

Tik Tok to mobilna aplikacja internetowa, która ostatnimi czasy przeżywa eksplozję popularności. Obecnie dostępna jest w 150 krajach, w kilkudziesięciu językach i stanowi imperium biznesowe i promocyjne. Poznaj korzyści wynikające z promocji własnego biznesu na Tik Toku.

 

Tik Tok jak zarabiaćJak zwiększyć sprzedaż firmy za pomocą Tik Toka?

 

Co to jest Tik Tok? Tik Tok jak zarabiać  Tik Tok to mobilna aplikacja internetowa, która ostatnimi czasy przeżywa eksplozję popularności. Główna funkcjonalność Tik Toka polega na możliwości wysyłania i publikowania krótkich materiałów wideo zbliżonych do teledysków muzycznych. Aplikacja powstała w 2016, pierwotnie pod nazwą Musical.ly, a to życie dała jej chińska firma ByteDance. Obecnie dostępna jest w 150 krajach, w kilkudziesięciu językach i stanowi imperium biznesowe i promocyjne. 

 

Jakie materiały możemy znaleźć na Tik Toku?

 

Dosłownie każdego rodzaju. Są tu filmiki typu lip-sync, stand-up, tutorial, stream, pokaz lub zwykły small talk z widzami. Według samego Internetu to na Tik Toku rodzi się każdy trend. Materiały, które oglądasz, są spersonalizowane. W zależności od Twoich zainteresowań aplikacja dopasuje filmiki, które potencjalnie będą Ci się podobały. 

 

Jaka tematyka jest dostępna na Tik Toku i jak zarabiać?

 

I tutaj również najpoprawniejsza będzie odpowiedź, że dosłownie każda. Użytkownicy dzielą się z odbiorcami swoimi zainteresowaniami, życiem codziennym, wiedzą, umiejętnościami, a także informacjami na temat działalności, które prowadzą. I tutaj przechodzimy do clue dzisiejszego artykułu. Chcę przedstawić Ci korzyści wynikające z promocji własnego biznesu na Tik Toku. Dowiesz się, od czego zacząć i jak zwiększyć sprzedaż firmy za pomocą Tik Toka. Myślę, że będziesz pozytywnie zaskoczony! 

 

Tik Tok, czyli imperium reklamy 

 

Agencja GetHero po raz drugi przeprowadziła badania społeczności Tik Toka, dzięki którym możemy poznać preferencje użytkowników. Co trzeciemu z nich podobają się kreatywne treści z udziałem marek, a co czwarty decyduje się na zakupy pod wpływem reklamy poznanej przez tę aplikację. Potencjał Tik Toka doceniany jest nie tylko przez lokalne marki chcących się zaprezentować, ale także profesjonalnych marketerów, którzy za pomocą platformy docierają do atrakcyjnych grup docelowych. 

 

Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą Tik Toka? (Tik Tok jak zarabiać)

 

GetHero sprawdziło, że 33,1% respondentów docenia kreatywne treści twórców, które zostały stworzone w wyniku komercyjnej współpracy z markami. 34% natomiast deklaruje, że nie przeszkadzają im reklamy zawarte w tik tokach. Są one bowiem na tyle kreatywne i emanujące pozytywną energią, że nie wywołują negatywnych emocji wśród odbiorców. Co więcej, badania potwierdzają, że twórcy współpracujący z brandami wpływają na zwiększenie sprzedaży. Co czwarty ankietowany bowiem (24%) przyznał, że dokonał zakupu pod wpływem reklamy na Tik Toku. 

Biorąc pod uwagę fakt, że 40% użytkowników platformy mobilnej korzysta z niej ponad 60 min każdego dnia, istnieje bardzo duża szansa na to, że zakup zostanie dokonany właśnie poprzez Twoje konto. 

Zalety promowania firmy na Tik Toku 

Okej, znamy już dane, które potwierdzają, że TikTok ma tę moc. Podsumujmy, jakie jeszcze zalety posiada konto firmowe na tej platformie. 

    1. Większe zasięgi. Po pierwsze i przede wszystkim, Twoja działalność będzie widoczna dla każdego użytkownika Tik Toka. A przypomnę Ci, że ta aplikacja mobilna dostępna jest w 150 krajach i ma zarejestrowanych ponad 1 mld użytkowników. 
    2. Ktoś Cię zauważy. Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, to istnieje szansa, że jeśli dobrze zaprezentujesz swoją firmę, to nawiążesz owocną współpracę. Tik Tok nie jest obecnie przesycony markami, a więc masz możliwość zostania pionierem w branży. 
    3. Twoi potencjalni Klienci mają Tik Toka. Tik Tok jak zarabiać Aplikacja personalizuje wyświetlane treści zgodnie z zainteresowaniami i oczekiwaniami użytkownika. Konto Twojej firmy wyświetli się tym, którzy mogą skorzystać z jej oferty. Co więcej, Tik Tok to miejsce, w którym czas spędzają przede wszystkim przedstawiciele generacji Y i Z. To młodzi ludzie, którzy są otwarci na świat i szukają oryginalności. 
    4. Kontakt z Klientami. Dzięki możliwości prowadzenia transmisji live możesz bezpośrednio porozmawiać ze swoimi odbiorcami. Często również wtedy możesz zaprezentować nowości w swojej ofercie lub prowadzić wyprzedaże. Na Tik Toku istnieje większa szansa na szeroką “widownię” podczas live’a ze względu na to, że pojawia się ona nie tylko w powiadomieniach użytkowników, ale także na stronie głównej. 
  • Budowanie świadomości marki. Jeśli chodzi o sposób zaprezentowania marki, to Twoje możliwości są nieograniczone. wiesz jak na Tik Tok jak zarabiać? Możesz opowiedzieć jej historię we własny, niepowtarzalny sposób. Masz możliwość pokazania siebie z najbardziej kreatywnej strony, wykorzystując dowolną estetykę. Im ciekawsza i bardziej pomysłowa, tym więcej osób zatrzyma się na Twoim koncie.   

 

Tik Tok, czyli must have dla Twojej firmy (Tik Tok jak zarabiać)

Myślę, że rozumiesz już, dlaczego warto posiadać Tik Toka, prowadząc swój biznes w Internecie. Tik Tok jak zarabiać. Pamiętaj, aby na stronie internetowej Twojej firmy dodać ikonkę tej platformy, aby użytkownik w łatwy i szybki sposób mógł się do niej dostać. Oczywiście w drugą stronę działa to tak samo. Warto też umieścić stronę sklepu internetowego Twojej firmy zarówno na samej stronie firmowej, jak i w mediach społecznościowych.  Efektywna działalność musi być jak jedna maszyna, w której wszystko płynnie współgra. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat strony internetowej dla Twojej firmy oraz sklepu internetowego, zajrzyj TUTAJ

 

 

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings Agencja Interaktywna Tings | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2021.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.